مدیریت صنعتی

ثبت نام اردوی پایش ، عارضه‌یابی و مشاوره بهبود معدن

با توجه به ماموریت سازمان مهندسین تهران بزرگ در امر پایش و عارضه یابی معادن استان تهران جهت راه اندازی معادن راکد و نیمه فعال و ارتقاء راندمان معادن فعال با ارائه طرح های بهبود از مهندسان خود دعوت به عمل می آورد. هدف از اجرای طرح جامع پایش و عارضه یابی معادن استان تهران، شناسایی دقیق وضعیت موجود، بررسی و تحلیل شاخص های عملکرد معادن استان و ارائه راهکار مناسب برای بهبود آن می باشد. تاکنون پس از گذشت یک ماه از آغاز اجرای این طرح کانون معدن سازمان مهندسین تهران بزرگ موفق گردیده بیش از ۱۰ گروه معدن یار در راستای اجرای این ماموریت تکمیل نموده و اطلاعات مورد نظر را استخراج نموده اند. لازم به ذکر است بابت این اردو حق الزحمه نیز پرداخت میگردد. فرم ثبت نام ” ثبت نام به پایان رسید “

نشست هیات اندیشه‌ورز معدن

مورخ دوشنبه، ۱۳۹۹/۸/۵جلسه کانون معدن مهندسین تهران بزرگ با موضوع پایش و عارضه یابی معادن با مدیریت مسئول صنعت و معدن سازمان مهندس حسینی در محل ساختمان غدیر برگزار گردید.

گزارش تصویری از نشست تخصصی انجمن معدن

در این خبر گزارش تصویری از نشست تخصصی انجمن معدن با موضوع ”چالش‌ها و فرصت‌های پیش‌روی معادن” در محل سالن جلسات ساختمان غدیر برگزار گردید مشاهده می نمایید.  

کار گروه پایش،عارضه یابی و بهبود کسب و کار

سازمان بسیج مهندسین تهران بزرگ از میان مهندسان و علاقمندان جهت همکاری و هم افزایی در خصوص پایش، عارضه یابی و بهبود عرصه های صنعتی دعوت به عمل می آورد. در همین راستا علاقه مندان هر دسته فایل های موجود در همین خبر را دانلود نموده، مشخصات فردی را تکمیل و بهمراه سایر موارد درخواستی بصورت فایل فشرده (zip, rar, …) با استفاده از فرم ارسال مدارک زیر اقدام به ارسال نمایند. ارسال مدارک : ” ثبت نام به پایان رسید “

جلسه مشترک کلینیک صنعت

بسیج مهندسین صنعتی تهران بزرگ با مجموعه سازمان بسیج کارگری و کارخانجات در خصوص ورود به عرصه های صنعتی کلان و خرد جهت امر پایش و عارضه یابی در تاریخ ۲۵تیرماه تشکیل جلسه داد. مقرر گردید با توجه به گروه بندی تیم های تخصصی مهندسین سازمان کارگری در برنامه کوتاه مدت حداقل ۱۰الی ۱۵ عرصه کلان و خرد صنعتی را معرفی نماید.