مدیریت کشاورزی و منابع طبیعی

دوره های آموزشی آنلاین مدیریت کشاورزی و منابع طبیعی

مسئول کشاورزی و منابع طبیعی سازمان بسیج مهندسین تهران در خصوص برگزاری دوره های آموزشی سازمان اعلام نمود؛باتوجه به شیوع ویروس کرونا و عدم تشکیل کلاس های آموزش حضوری،سازمان بسیج مهندسین کشاورزی تهران بزرگ کلاس های آموزشی آنلاین را با حضور مربیان مجرب وزارت کشاورزی برگزار نمود. این کلاسها با توجه به تاریخ های اعلام شده به اعضاء محترم بسیج مهندسین کشاورزی توسط سامانه پیامکی و شبکه اجتماعی اطلاع رسانی گردید و در پس از شرکت اعضا در کلاس و اعلام حضور گواهی آموزشی نیز به آنها داده خواهد شد. همچنین نسبت به انجام برگزاری سایر دوره های آموزشی آنلاین در روزه های آینده نیز خبر داد.

برگزاری دوره کشاورزی شهری

دوره های آموزشی کشاورزی شهری در مساجد محلات شروع شد. این دوره ها توسط گروه تخصصی کشاورزی خواهران جبهه مهندسین تهران بزرگ برگزار میگردد و در آخر دوره پایان دوره نیز داده خواهدشد.

دوره آموزش مجازی “اصول پیوندسرشاخه کاری در زیتون” 

دوره آموزش “اصول پیوندسرشاخه کاری در زیتون”  ۱۶اردیبهشت بصورت مجازی توسط استاد ارجمند دکتر تسلیم پور برگزار گردید.  

دوره آموزش مجازی “مدیریت آبیاری در باغ های زیتون”

دوره آموزش “مدیریت آبیاری در باغ های زیتون” مورخ ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۰ الی ۱۲ بصورت مجازی برگزار میگردد. عموم علاقه مندان جهت ثبت نام نام و نام خانوادگی خود را به سامانه ۶۶۰۰۰۴۸۹۹۰ ارسال نمایند. لازم به ذکر است در پایان دوره گواهی آموزشی نیز ارائه خواهد شد.

دوره های مدیریت باغبانی مدیریت کشاورزی و منابع طبیعی

دوره آموزش مدیریت باغبانی در سه زمینه دوره انگور مورخ ۲۹ اردیبهشت، دوره انار ۳۱ اردیبهشت و دوره مرکبات ۳۱ اردیبهشت بصورت مجازی برگزار میگردد. عموم علاقه مندان جهت ثبت نام نام و نام خانوادگی خود را به سامانه ۶۶۰۰۰۴۸۹۹۰ ارسال نمایند. لازم به ذکر است در پایان دوره گواهی آموزشی نیز ارائه خواهد شد.