امروز : 01 اسفند 1397

پیام مهندس توکلی مسئول سازمان بسیج مهندسین تهران خطاب به هیئت مدیره نظام مهندسی


چهارشنبه 29 ارديبهشت 1395 - 17:19


مهندس توکلی مسئول سازمان بسیج مهندسین تهران خطاب به هیئت مدیره نظام مهندسی:
*مهندسین بسیجی اگر تا به حال سکوت کرده اند امید داشتند که برخی مشکلات موجود به واسطه رایزنی های ما حل شود که نشد و از امروز این قاطبه عظیم بسیج مهندسین تهران و استان تهران ساکت نخواهند نشست و به یاری خدا به حقشان خواهند رسید.
*بیایید حرف حق را بشنوید و بدانید که بسیج مهندسین می خواهد کمکتان کند و همچنین جلوی نفوذ افراد خاطی را بگیرد.
*جامعه مهندسین خواستار پاسخگویی به مشکلات موجود در نظام و رفع موانع با کمک و همکاری جستن از بسیج مهندسین تهران.
*مهندسین به برنامه سال 95 اعتراض و پیشنهاداتی دارند و می بایست این ایرادات چه در برنامه و چه در سند بودجه برطرف شود تا به تصویب اعضاء در مجمع برسد.
*اگر تا به حال یک عده انسانهای مال حرام خور از فردا بی خبر در نظام مهندسی نفوذ کردند و خوردند و بردند آنها بدانند که باید بساطشان را جمع کنند و در غیر این صورت با روحیه انقلابی و بسیجی مهندسین ما مواجه خواهند شد و عرصه حتی برای نفس کشیدنشان هم تنگ خواهد شد.
*بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، بسیج صرفا نظامی نیست. بسیج اقتصادی‌ست، بسیج سیاسی‌ست، بسیج علمی‌ست، بسیج تخصصی‌ست، بسیج ضابط قضایی‌ست، بسیج میتواند به عنوان ضابط قضایی با قوه قضائیه در پیشگیری از جرم همکاری کند و این کار را هم خواهیم کرد. ما در حوزه نظام مهندسی و آن عده قلیلی که مهندس‌نما هستند و لغزشی دارند امر به معروف و نهی از منکر خواهیم کرد و این وظیفه ماست.
*پشتوانه ما شما مهندسین گرامی هستید که در این سالها تعداد زیادی از شما عزیزان شأن و منزلتتان حفظ نشده و می‌بایستی پای گرفتن حقتان بایستید وما هم قطعا با پشتوانه قانونی‌ای که داریم و بعضی‌ها به خیالشان که بسیج حق دخالت ندارد، می‌تازاندند، با جدیت و تا حصول نتیجه حمایت و پیگیری می‌کنیم. انشاءا...
*نظام مهندسی یک سازمان صنفی‌ست نه سیاسی که بعضی‌ها با تفکر و منش سیاسی با آن برخورد می‌کنند و تصمیماتی می‌گیرند که این تصمیم‌گیری‌ها در نهادها و سازمان‌های سیاسی اتخاذ می‌شود نه در محیطهای تخصصی و صنفی. اثرات این تصمیم‌گیری‌ها و به کار گماردن افراد کم‌تجربه و با توانمندی کم در پستهای مهم ، نشان از تصمیم‌گیری‌های بده‌بستانی‌است. ما با چشمان باز شما را رصد می‌کنیم و منتظر پاسخ‌های منطقی و قانع‌کننده شما عزیزان هستیم.

 
chapta
آخرین اخبار