امروز : 27 دي 1397

تولید انواع لامپ های LEDوSMD فوق کم مصرف


جمعه 31 مرداد 1393 - 14:50


این لامپ ها برای اولین بار در سطح کشور در استان قم با سرمایه گذاری بیش از 200 میلیارد ریال با تکیه بر توان داخلی از سال 91 شروع به ساخت و ساز ابنیه و تجهیزات نموده است.


تولید انواع لامپ های LEDوSMD فوق کم مصرف

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران قم، یونس عالی پور با اشاره به تکنولوژی این کارخانه افزود: انواع لامپ های فوق کم مصرف بر پایه تکنولوژی جدید POWER LED و SMD در این واحد تولید می شود که کاملا با تکیه برتوان داخلی بنا شده است.

وی هدف از راه اندازی این واحد تولیدی را بهبود کیفیت محصولات داخلی، رقابت با محصولات خارجی و بالا بردن بهره وری و کمک به کاهش مصرف برق کشور دانست و تصریح کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا پذیرش برندهای صنعتی داخلی را در بازار های بین الملی تثبیت کنیم.

عالی پور به میزان اشتغال جوانان در این واحد اشاره کرد و گفت: هم اکنون بیش از 70 نفر نیروی انسانی فنی و متخصص در فاز اول این واحد صنعتی مشغول بکارند که با اجرا شدن فازدوم این طرح این میزان به 150 نفر در یک شیفت کاری خواهد رسید.

متولی بخش صنعت، معدن و تجارت استان قم تخصیص تسهیلات ریالی و ارزی را جهت سرمایه درگردش و خرید برخی ماشین آلات کارخانه مذکور باعث گشایش و توسعه فاز دوم آن عنوان کرد وگفت: مابقی تسهیلات مورد نیاز آن نیز از طریق معرفی به بانکهای داخل استان با مساعدت معاونت برنامه ریزی استانداری ، مرتفع خواهد شد.


لامپ     لامپ فوق کم مصرف     فوق کم مصرف     انرژی                            


chapta
آخرین اخبار