امروز : 01 اسفند 1397

همایش سه دهه مدیریت جهادی در عرصه اقتصادی

مدیریت جهادی تاکتیکی در اقتصاد مقاومتی


شنبه 14 تير 1393 - 12:58


مدیریت جهادی تاکتیکی در اقتصاد مقاومتی

همایش سه دهه مدیریت جهادی در عرصه اقتصاد کشور؛ 10 تیرماه در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.

مهندس حسن توکلی مسئول سازمان بسیج مهندسین تهران بزرگ در ابتدای این همایش با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و عرض خیر مقدم خدمت حضار؛ یکی از اهداف این همایش را معرفی الگوهای ملی مدیریت جهادی در بسترسی و پنج سال  انقلاب اسلامی و همچنین تاکید بر ضرورت الگو سازی مدیران جهادی شاخص کشور برای نسل چهارم انقلاب دانست.

ایشان با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری در سال 93، در مورد جهاد اقتصادی و مدیریت جهادی مطالبی را عنوان نموده و فرمودند: ظرفیت‌های بالقوه اقتصاد ایران نه تنها برای همه اهالی فن و کارشناسان اقتصادی اظهر من الشمس است، بلکه برای یکایک مردم کوچه و بازار نیز به نوعی واضح و نمایان است. اما با کمال تأسف باید این اعتراف تلخ را بازگو کرد که این ظرفیت های بالقوه هرگز نتوانسته اند آن طور که شایسته این کشور است، به صورت بالفعل در آمده و دغدغه‌های اقتصادی را رفع کنند.

مهندس توکلی در مورد راه حل این مسئله فرمودند: قطعاً بزرگترین راه حل همان جهاد است. تفکر جهادی، ساز و برگ جهادی، عمل جهادی و جهادگران همان گونه که روزی از شرافت و تمامیت ایران عزیر دفاع کردند، در جهاد اقتصادی نیز در مقابل جنگ اقتصادی علیه ایران مقاومت نموده و در نهایت پیروز و سربلند می شوند. و با اجرایی کردن سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی که  مدیریت جهادی خود تاکتیکی در خدمت اقتصاد مقاومتی می باشد شاهد شکوفا شدن و توانمند شدن داخل باشیم .

ایشان با اظهار امیدواری به اینکه مردم و به خصوص مسئولین فرهنگی و اقتصادی این مطالبه بر حق مقام عظمای ولایت را در عرصه عمل تحقق بخشند و در پایان امسال، شاهد رضایتمندی ایشان در هر دو عرصه اقتصاد و فرهنگ باشیم؛ فرمودند: نباید تنها جنبه سیاسی شعار سال یعنی حماسه سیاسی محقق شود و حماسه اقتصادی مغفول بماند و باید تلاش ها به گونه ای باشد که توقعات برآورده گردد.


سه دهه مدیریت جهادی     همایش     مهندس توکلی                                


chapta
آخرین اخبار