امروز : 01 اسفند 1397

مسئول سازمان بسیج مهندسین تهران:

برگزاری همایش سه دهه مدیریت جهادی در عرصه اقتصاد


یکشنبه 08 تير 1393 - 10:03


مسئول سازمان بسیج مهندسین سپاه تهران بزرگ گفت: در خلال همایش سه دهه مدیریت جهادی در عرصه اقتصاد در یک میزگرد تخصصی به مسئله آزادراه تهران-شمال نیز پرداخته می شود.


برگزاری همایش سه دهه مدیریت جهادی در عرصه اقتصاد

 به گزارش خبرنگارسازمان بسیج مهندسین؛ حسن توکلی مسئول سازمان بسیج مهندسین سپاه تهران بزرگ در ارتباط با همایش سه دهه مدیریت جهادی در عرصه اقتصادی به خبرنگاران این سازمان گفت: با هدف تبیین ابعاد نامگذاری سال جاری، بسیج مهندسین تهران بزرگ به مناسبت نامگذاری روز دهم تیرماه، با عنوان روز صنعت و معدن، همایش بزرگ سه دهه مدیریت جهادی در عرصه اقتصاد کشور را در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: هدف ما از برگزاری این همایش این است که از فعالانی که در این سه دهه در عرصه اقتصاد با مدیریت جهادی فعالیت کردند تقدیر به عمل بیاوریم و به همین جهت تقدیر از خانواده شهید شاطری و شهید تهرانی مقدم نیز در برنامه وجود دارد.
مهندس توکلی با اشاره به اینکه در این مراسم، پروژه‌ها و مدیران جهادی سی و پنج سال تلاش در عرصه‌های اقتصادی کشور معرفی می‌شوند گفت: شناخت و برنامه ریزی مدیریت جهادی مبتنی بر برنامه‌های تکلیف باور و تکلیف محور، تاکید بر ضرورت الگوسازی مدیران جهادی شاخص کشور برای نسل چهارم انقلاب، معرفی الگوهای ملی مدیریت جهادی در بستر سی سال انقلاب اسلامی (از دفاع مقدس تا کنون) بخشی از اهداف این برنامه است.

وی با بیان اینکه یادآوری ضرورت رجوع مجدد برای استفاده از تجارب موفق مدیریت جهادی در مقطع دفاع مقدس، هدف دیگر این همایش است، خاطر نشان کرد: تاکید بر شناسایی نیازهای ضروری و اساسی مردم در حوزه اقتصاد با پرهیز از هرگونه شعار زدگی و اتخاذ تصمیمات شتاب زده، تاکید بر ضرورت شناسایی صحیح ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در کشور با نگاه واقع گرایانه به رویدادهای جهانی از منظر اقتصاد و تأکید بر تقدم اهداف اجتماعی بر اهداف فردی با رویکرد مدیریت جهادی، اهداف دیگری است که برای این همایش پیش بینی شده است.

مسئول سازمان بسیج مهندسین سپاه تهران بزرگ در ادامه به محورهای این همایش نیز اشاره کرد و گفت: نقش عزم ملی در نهادینه کردن مدیریت جهادی، توسعه و رشد تولید و فناوری در سایه مدیریت جهادی با تکیه بر توانمندی‌های داخل کشور و مدیریت جهادی، لازم و ملزوم اقتصاد مقاومتی به عنوان بخشی از محورهای این همایش است.

مهندس توکلی شاخصه‌ها، ابعاد و مولفه‌های اساسی مدیریت جهادی به عنوان یک سبک در موقعیت حساس کنونی را محور دیگر این همایش ذکر کرد و افزود: ویژگی‌ها، آزمون و خطاهای مدیران جهادی (آسیب شناسی مدیریت جهادی)، اقتدار ملی در سایه مدیریت جهادی و مبانی، رویکردها و رهیافت‌های سه دهه مکتب مدیریت جهادی نیز بخش دیگری از محورهای این همایش است.

وی همچنین از برگزاری یک میزگرد تخصصی با موضوع آزادراه تهران-شمال در خلال این همایش با حضور کارشناسان و بخش های مختلف صنعت خبر داد.

مشخصات اجرای این رویداد ملی در در دسترس است و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از این همایش به تارنمای www.jahaadi.com مراجعه و یا با شماره تلفن های3-88677951 دبیرخانه اجرائی همایش، تماس بگیرند.
chapta
آخرین اخبار